Mapka dojazdu

kliknij by powiekszyc

  Bytom ul. Korfantego 24

  Rejestracja pacjentów

  USG piersi

  USG tarczycy

  USG jamy brzusznej

  USG narządu ruchu

  USG bioderek dziecięcych

  Pracownia biobsji aspiracyjnej
  cienkoiglowej


  Gabinet ortopedyczny

  Gabinet chirurgiczny

  Gabinet psychiatryczny

  Alergologia, choroby płuc

  Dermatologia

  Klinika chirurgii krótkoterminowej

  Masaż leczniczy i relaksacyjny
Klinika Chirurgii Krótkoterminowej


Dla pacjentów, którzy wymagają leczenia zabiegowego proponujemy rozwiązanie bardzo komfortowe, jakim jest wykonywanie zabiegów w ramach chirurgii krótkoterminowej. Pacjent odpowiednio przygotowany, zakwalifikowany do zabiegu, przychodzi bezpośrednio na swój ustalony wcześniej termin. Zabieg wykonywany jest według najwyższych standardów zarówno pod względem higieny i sterylności, jak i pod względem technik zabiegowych. Wykwalifikowani specjaliści wykonują swoje zabiegi w oparciu o najlepsze materiały medyczne, stosując między innymi najlepsze materiały szewne i specjalne techniki medyczne, co skutkuje szybkim i bezproblemowym gojeniem się ran. Zabiegi wykonywane są w sposób 100% niebolesny, w warunkach znieczulenia miejscowego.
Pacjenci po zabiegu, jeśli nie wymagają krótkiej hospitalizacji, udają się o własnych siłach do domu. Na częste zapytania pacjentów o przebieg okresu pooperacyjnego udzielamy jednoznacznej odpowiedzi - po zabiegu nie ma bólu, nie ma spadku formy pacjenta. Część osób po zabiegach chirurgii krótkoterminowej na własne życzenie udaje się do pracy.
Po zabiegu, w domu, również nie pojawiają się dolegliwości bólowe. Oczywiście nasz personel jest dostępny cały czas pod telefonem i służy pomocą w razie wątpliwości pacjenta. Każdemu pacjentowi po zabiegu wystawiane jest zaświadczenie o niezdolności do pracy, popularne "L4".
Dzięki takiemu sposobowi leczenia unikamy stresującego przebywania pacjenta w szpitalu, oraz omijamy ryzyko przeniesienia zakażeń tzw. "szpitalnych" - czyli zakażeń prowadzących do trudno gojących się ran lub do nosicielstwa groĽnych szczepów bakteryjnych, a także chorób wirusowych. Rany w warunkach domowych goją się zupełnie bez powikłań Pacjenci pozabiegowi podczas gojenia się rany są zapraszani na codzienne kontrole - o ile zaistnieje taka potrzeba.

Istnieje możliwość wykonywania zabiegów zarówno w technice chirurgii klasycznej lub przy użyciu nowoczesnych technik laserowych.