Mapka dojazdu

kliknij by powiekszyc

  Bytom ul. Korfantego 24

  Rejestracja pacjentów

  USG piersi

  USG tarczycy

  USG jamy brzusznej

  USG narządu ruchu

  USG bioderek dziecięcych

  Pracownia biobsji aspiracyjnej
  cienkoiglowej


  Gabinet ortopedyczny

  Gabinet chirurgiczny

  Gabinet psychiatryczny

  Alergologia, choroby płuc

  Dermatologia

  Klinika chirurgii krótkoterminowej

  Masaż leczniczy i relaksacyjny
Masaż leczniczy i relaksacyjny


Zapraszamy do korzystania z masażu przy użyciu fotela do masażu.
Fotel zaopatrzony jest w system rolek, które uciskają, ugniatają     i masują okolice karku, lędźwi i łydek, doskonale imitując ruchy dłoni masażysty.
Dzięki takim masażom pozbędziecie się Państwo przykurczy mięśniowych okolic kręgosłupa, zniesione zostanie napięcie i bóle pleców, a także łydek. Seanse z masażem mogą się odbywać u osób nie chorujących na kręgosłup, lecz cierpiących na bóle pleców.
Czas trwania takiego masażu jest dowolny, od 5-ciu minut wzwyż. Idealnym rozwiązaniem jest masaż pleców wykonywany dwa razy w tygodniu po 15 minut. U osób wykonujących regularne masaże znika "zmęczenie pleców", przestają się pogłębiać dolegliwości powodowane stałym przebywaniem w jednej pozycji - np. podczas siedzienia za biurkiem.
Masaż najbardziej polecamy osobom pracującym przy biurku, stale w tej samej pozycji, kierowcom zawodowym oraz osobom narażonym na powtarzające się napięcia tych samych grup mięśniowych pleców.
Zapraszamy do wypróbowania tej formy masażu, najłatwiej wtedy można będzie się przekonać jak się poprawia samopoczucie po krótkim seansie na naszym fotelu.

Naszym zdaniem jest to najprostsza forma poprawy samopoczucia, z której zresztą sami bardzo chętnie korzystamy.